DALŠÍ AKCE

VYBRAT DLE DATA

VYBRAT AKCI

KRÁSNÝ ZTRÁTY LIVE

09. 08. do 10. 08. 2019 » další informace

 

Legendární zpěvák Michal Prokop, který byl letos uveden do Síně slávy cen Anděl, zve na třetí ročník hudebního festivalu Krásný ztráty live! Akce proběhne ve dnech 9. a 10. srpna 2019 na Statku Všetice na Benešovsku. 

Na Statku Všetice se v létě sejdou muzikanti všech generací - od zakladatelů české rockové scény přes představitele tradičních i progresivních stylů 70.-90. let až po zástupce současné mladé scény. Součástí bude i alternativní scéna navazující na tradici festivalu Všetická jízda. Vodítkem k výběru kapel není nikdy masová popularita, nýbrž excelentní kvalita, na které si Michal Prokop jako iniciátor festivalu a jeho spoludramaturg zakládá i ve vlastní tvorbě.

Na festivalu vystoupí: Michal Prokop & Framus Five, David Koller, Vlasta Redl & kapela, Zrní, Lenka Dusilová, Vladimír Mišík & Etc..., Never Sol, Pocta Petru Skoumalovi, Laura a její tygři, Stinka, Jiříkovo vidění, MCH Band a mnoho dalších.  

 
Není k dispozici žádný popis fotky.

 

Více informací ohledně areálu, dopravy a ubytování najdete na oficiálním webu festivalu www.krasnyztratyvsetice.cz.

 

Michal Prokop oslaví narozeniny na festivalu Krásný ztráty live.

Mezi gratulanty bude i Laco Déczi a David Koller

Legenda bigbítu Michal Prokop za nedlouho oslaví 73. narozeniny. Jak už u něj bývá zvykem, slavit bude přímo na pódiu svého festivalu Krásný ztráty live. Ten se letos uskuteční ve dnech 9. a 10. srpna 2019 v krásném prostředí statku ve Všeticích na Benešovsku. Popřát mu přijedou hudebníci a hudebnice tří muzikantských generací. Mezi gratulanty budou například Vladimír Mišík, Vlasta Redl, David Koller, Lenka Dusilová, kapela Zrní nebo kontroverzní umělec Laco Déczi, který je posledním ohlášeným účinkujícím festivalu. Vstupenky na již z velké části vyprodaný dvoudenní hudební večírek jsou k zakoupení v předprodeji v síti Ticketportal a na webu www.krasnyztratyvsetice.cz

„Jsem už ve věku, kdy se narozeniny moc neslaví, zvláště pokud nejsou vyloženě kulaté,“ říká zpěvák Michal Prokop. „Ale festival Krásný ztráty live jsme poprvé pořádali právě jako oslavu mých 70. narozenin, letos to bude už třetí ročník, a tak jsme se rozhodli v této tradici pokračovat. Letos tam oslavíme a pokřtíme také naše vinylové novorozeně Sto roků na cestě. No, a pozvání přijalo hodně hudebních přátel, tak se na tu slávu přeci jen moc těším," dodává Michal Prokop.

 

 

Program festivalu bude letos poprvé probíhat na třech scénách a nabídne muzikanty různých hudebních stylů i generací. Michalovy souputníky zastoupí již dříve ohlášené české legendy jako Vladimír Mišík, Vladimír Merta nebo skupina The Primitives Group. K nim do původně uzavřeného programu nově přibyde také významný jazzový hudebník a multifunkční umělec Laco Déczi. „Jsem moc rád, že se s Lacem na festivalu opět po dlouhé době potkáme. Byl jedním z mých idolů v době, kdy jsem jako student denně chodil do Reduty poslouchat jazz – on a Honza Hammer tam patřili k mým největším favoritům," vzpomíná Michal Prokop. 

 
Na obrázku může být: 1 osoba, směje se

 

Generaci, která do pomyslné první ligy naší hudby vstoupila v 80. letech, zastoupí zpěvák David Koller, písničkář Vlasta Redl, skupina skladatele a výtvarníka Martina Němce Lili Marlene, nebo kapela Laura a její tygři. Nejmladší věkovou skupinu pak tvoří například kapela Zrní nebo zpěvačky Lenka Dusilová a Never Sol. Jak se již na minulých ročnících Krásných ztrát live stalo tradicí, dojde i na mimořádné duety, které dodávají festivalovému programu na unikátnosti. Návštěvníci se tak mohou těšit například na vystoupení Davida Kollera s Lenkou Dusilovou. K účinkujícím se také příležitostně připojí i oslavenec Michal Prokop. Návštěvníci pak budou i svědky dalších hudebních překvapení.

Více informací o programu je uvedeno na webu www.krasnyztratyvsetice.cz, kde pořadatelé již v tuto chvíli zveřejnili i přesný časový harmonogram. Současně také spustili předprodej limitované edice jednodenních vstupenek za 890 Kč. K dispozici bude pouze 100 vstupenek na pátek a 100 vstupenek na sobotu. Dvoudenní vstupenky jsou také v prodeji za předprodejní ceny od 1 190 Kč (1 290 Kč včetně plně vybaveného kempu) v síti Ticketportal.

Statek ve Všeticích je v pohodlném dosahu autem z hlavního města, nachází se 35 km jižně od Prahy. Pro návštěvníky, kteří budou chtít využít hromadnou dopravu, bude zajištěna kyvadlová doprava z vlakového a autobusového nádraží v Benešově, kam jezdí spoje z Prahy mnohokrát denně. K dispozici bude i taxi doprava.

Vstupenky na festival v předprodeji na www.krasnyztratylive.cz nebo v síti Ticketportal.

 


Staňte se členem klubu Svět kultury a zábavy a budete moci využívat výhod všech našich projektů:

každý den soutěže o vstupenky na koncerty, festivaly, o hodnotné ceny atd.

vstupenky na různé kulturní akce za nejnižší cenu

nejaktuálnější filmový program, připravované filmové premiéry, trailery

široká nabídka velkoformátových plakátů zdarma

kulturní přehled... Když se chcete jít bavit

Vaše přihlašovací údaje Vám budou platit pro všechny výše uvedené weby | REGISTRACE

oficiální partneři FANonline.cz

Právě teď má FANonline.cz 54 aktivních čtenářů.