DALŠÍ AKCE

VYBRAT DLE DATA

VYBRAT AKCI

KRÁSNÝ ZTRÁTY LIVE

09. 08. do 10. 08. 2019 » další informace

Pořadatelé festivalu Krásný ztráty live pro velký zájem přidávají posledních 200 vstupenek!

Vstupenky na festival Krásný ztráty live, který se uskuteční v malebném prostředí statku ve Všeticích na Benešovsku o víkendu 9. a 10. srpna 2019 byly v pátek vyprodány. Na hudební svátek, kde po boku pořádajícího Michala Prokopa vystoupí například David Koller, Vladimír Mišík, Lenka Dusilová, Vlasta Redl, Laco Déczi nebo kapela Zrní, přidali pořadatelé posledních 200 vstupenek. K zakoupení jsou v předprodeji v síti Ticketportal a na webu  www.krasnyztratyvsetice.cz.

 

 „O toto hudební setkání, které se nebude už jen tak opakovat, je takový zájem, že jsme se rozhodli příznivcům skvělé hudby vyhovět a přidat další vstupenky. V tuto chvíli jich zbývá něco okolo 150, doporučujeme tedy všem zájemcům o festival zakoupit si vstupenky v předprodeji co nejdříve. Pokud plánujete pořídit si vstupenku až před samotným festivalem, sledujte pozorně naše webové a facebookové stránky, kde budeme o situaci ohledně vstupenek průběžně informovat“, upozorňuje Moimir Papalescu, výkonný producent a spoluorganizátor akce.

 

Pro návštěvníky je zajištěno velké nezpoplatněné parkoviště 300 metrů od Statku Všetice. Pohodlně se dostanou na akci i ti, kdo se chystají přijet hromadnou dopravou: u zastávky vlakového nádraží Benešov, kousek od autobusového nádraží, najdou zastávku kyvadlové dopravy, která bude převážet zájemce z Benešova na Statek Všetice, a návštěvníci festivalu se také dostanou zpět do Benešova i po posledním koncertu. Cena jednosměrné jízdenky je 50 Kč. Využít bude možné také posílené taxi služby objednání na telefonu 606 201 444. Ubytovat se je možné v plně vybaveném, také zhruba 300 metrů vzdáleném, stanovém městečku či v některém z penzionů a hotelů v širším okolí.

 
Není k dispozici žádný popis fotky.


"Vesnice Všetice je opravdu malebná a je potřeba si uvědomit, že v atmosféře bezstarostného venkova není v dosahu například bankomat, a tak, ač ceny jsou příznivé - pivo Prazdroj 0,5 l za 45 Kč a hotová jídla v restauraci od 140 Kč, doporučujeme vybrat si s sebou hotovost. Platba kartou nebude všude v areálu možná", uvádí za marketingové oddělení Gabriela Hronová. 

 
Není k dispozici žádný popis fotky.


Rozlehlost areálu Statku ale zároveň umožňuje festivalu letos poprvé probíhat na třech scénách. Program nabídne muzikanty různých hudebních stylů i generací. Michalovy souputníky zastoupí již dříve ohlášené české legendy jako Vladimír Mišík, Vladimír Merta, skupina The Primitives Group nebo významný jazzový hudebník a multifunkční umělec Laco Déczi. Generaci, která do pomyslné první ligy naší hudby vstoupila v 80. letech, zastoupí zpěvák David Koller, písničkář Vlasta Redl, skupina skladatele a výtvarníka Martina Němce Lili Marlene, nebo kapela Laura a její tygři. Nejmladší věkovou skupinu pak tvoří například kapela Zrní nebo zpěvačky Lenka Dusilová a Never Sol.
 
Jak se již na minulých ročnících Krásných ztrát live stalo tradicí, dojde i na mimořádné duety, které dodávají festivalovému programu na unikátnosti. Návštěvníci se tak mohou těšit například na vystoupení Davida Kollera s Lenkou Dusilovou. K účinkujícím se také příležitostně připojí i oslavenec Michal Prokop. Chybět pak nebudou ani další (nejen) hudební překvapení.

 
Není k dispozici žádný popis fotky.

Časový harmonogram a více informací o programu najdete zde a na webu www.krasnyztratyvsetice.cz. Poslední vstupenky jsou v prodeji za předprodejní ceny od 1 190 Kč (1 290 Kč včetně plně vybaveného kempu) v síti Ticketportal. K dispozici je ještě také posledních padesát jednodenních vstupenek na pátek a sobotu. Děti do 12 let a držitelé průkazu ZTP/P včetně jejich doprovodu mají vstup zdarma. Do areálu je povolen vstup se psem na vodítku a s náhubkem. 

 

Zahrajte si ve filmu

Na festivalu Krásný ztráty live budete mít jedinečnou příležitost

 

Festival Krásný ztráty live bude zvěčněn ve filmu! Třetí ročník hudební přehlídky, který se uskuteční 9. a 10. srpna na statku ve středočeských Všeticích, poskytne prostředí, v němž se bude natáčet nový dokument o zpěváku Michalu Prokopovi, který je garantem a hostitelem festivalu. Režisérem snímku je brněnský režisér, publicista a muzikant Jiří Vondrák.

Televizní snímek, který zmapuje celý život Michala Prokopa ve všech oblastech jeho zájmů, tedy muzikantské, politické i publicistické, se začal natáčet letos v březnu u příležitosti předávání cen Anděl. Na nich vstoupil Michal Prokop do Síně slávy. Na Krásných ztrátách live kamera zachytí zpěváka v pro něj nejpřirozenějším prostředí, tedy na pódiu v čele kapely Framus Five a před jeho fanoušky, ale samozřejmě také v zákulisí a při výjimečných setkáních s muzikantskými kolegy, jimž je celý festival každoročně věnován. Další natáčení bude probíhat v následujících měsících a film bude hotov na jaře příštího roku.

Režisér filmu Jiří Vondrák se už od konce šedesátých let pohyboval na československé hudební scéně a má tak k Michalu Prokopovi blíž než jiní televizní tvůrci. Vondrákovou doménou byl zejména folkrock a šanson, vystupoval sólově, ve dvojicích a trojicích s brněnskými kolegy, s rockovou legendou Pavlem Váněm hrál léta v kapele Bowle. V polovině 90. let hudební činnost omezil a začal se věnovat televizní dokumentární tvorbě. Přestože zaznamenal úspěch například i s cestopisnými a historickými snímky, nejznámější se staly jeho filmy o kolezích muzikantech.

V cyklu Legendy folku a country, který dostal i knižní podobu, zmapoval domácí scénu ve jmenovaných žánrech, natočil několik dokumentů o Jaromíru Nohavicovi, v poslední době byli objekty jeho filmařského zájmu mimo jiné Jiří Suchý, Hana a Petr Ulrychovi nebo Bolek Polívka. V cyklu Back beat točil také se světovými hvězdami, jako jsou Eric Burdon, John Mayall, Jethro Tull, Uriah Heep, Johny Winter a dalšími.

Štáb České televize umožní několika vybraným z přítomných zájemců zúčastnit se přímo natáčení a zblízka sledovat, jak takový dokument vzniká. Účastníci dostanou možnost strávit několik chvil spolu s kameramanem za kamerou při natáčení hudebního záznamu koncertu i rozhovorů s interprety a podiskutovat si s profesionály v oboru dokumentárního filmu.

Michal Prokop, jak je všeobecně známo, nebude stát před televizní kamerou zdaleka poprvé. Připomeňme, že od roku 2000 do prosince 2013 moderoval v České televizi autorskou talk show Krásný ztráty, která dosáhla pěti set dílů. Byla pojmenována podle jednoho ze zpěvákových největších hitů V baru jménem Krásný ztráty s textem Pavla Šruta. Sousloví Krásný ztráty se pak kromě názvu festivalu několik let objevovalo i ve štítě známé pražské kavárny v Náprstkově ulici.

Nejaktuálnější zprávou z oblasti spolupráce Michala Prokopa s filmaři je pak jeho podíl na české verzi čtvrtého dílu animovaného snímku Toy Story: Příběh hraček. Pro tu Michal Prokop nadaboval česky dvě písně z dílny fenomenálního amerického skladatele Randyho Newmana, který je autorem veškeré hudby k filmu. Snímek bude mít českou premiéru 8. srpna, tedy doslova v předvečer otevření bran festivalu Krásný ztráty live.

Na třetím ročníku festivalu Krásný ztráty live kromě Michala Prokopa a Framusu Five vystoupí také například David Koller, Vlasta Redl, Vladimír Mišík, Vladimír Merta, skupiny Zrní, Laura a její tygři, MCH Band a mnoho dalších.

S ohledem na kapacitu všetického areálu je v prodeji v síti Ticketportal jen omezené množství vstupenek – jak dvoudenních za cenu 1190 (1290 Kč včetně plně vybaveného kempu), tak jednodenních za cenu 890 Kč. Vstupenky a další informace jsou na oficiálním webu festivalu www.krasnyztratyvsetice.cz.

Statek ve Všeticích je v pohodlném dosahu autem z hlavního města, nachází se 35 km jižně od Prahy. Pro návštěvníky, kteří budou chtít využít hromadnou dopravu, bude kromě standardních možností včetně taxi po dobu festivalu doprava posílena i o kyvadlovou dopravu z Benešova na statek Všetice.

 

www.krasnyztratyvsetice.cz

https://www.facebook.com/krasnyztratylivevsetice/

https://www.instagram.com/krasnyztratyvsetice/

https://twitter.com/ztraty

 Staňte se členem klubu Svět kultury a zábavy a budete moci využívat výhod všech našich projektů:

každý den soutěže o vstupenky na koncerty, festivaly, o hodnotné ceny atd.

nejaktuálnější filmový program, připravované filmové premiéry, trailery

Poradíme, kam s dětmi za zábavou!

kulturní přehled... Když se chcete jít bavit

Vaše přihlašovací údaje Vám budou platit pro všechny výše uvedené weby | REGISTRACE

Právě teď má FANonline.cz 52 aktivních čtenářů.