DALŠÍ AKCE

VYBRAT DLE DATA

VYBRAT AKCI

CHICAGO BLACKHAWKS - PHILADELPHIA FLYERS

04. 10. 2019 » další informace

BLACKHAWKS, FLYERS, SABRES A LIGHTNING JSOU HLAVNÍMI ÚČASTNÍKY NHL GLOBAL SERIES ™ 2019. PHILADELPHIA FLYERS A CHICAGO BLACKHAWKS ODSTARTUJÍ SEZÓNU 4. ŘÍJNA 2019 V PRAZE.
 

Buffalo Sabres a Tampa Bay Lightning proti sobě nastoupí v rámci dvou zápasů ve Stockholmu 8. a 9. listopadu 2019.

V rámci NHL Global Series Challenge™ 2019 se představí Chicago Blackhawks proti Eisbären Berlin 29. září v Berlíně a Philadelphia Flyers proti Lausanne HC 30. září ve švýcarském Lausanne.

Vstupenky na všechny zápasy budou v prodeji od středy 27. března 2019.
Vstupenky na zápas v Lausanne budou v prodeji od 10. dubna 2019.

NEW YORK/TORONTO/PRAHA (21. března 2019) – National Hockey League (NHL®) a National Hockey League Players’ Association (NHLPA) ve spolupráci se společností Live Nation oznámili, že se týmy Buffalo Sabres, Chicago Blackhawks, Philadelphia Flyers a Tampa Bay Lightning zúčastní NHL Global Series ™2019.

Chicago Blackhawks a Philadelphia Flyers proti sobě nastoupí v úvodním zápase sezóny 2019/20 v České republice v pátek 4. října v pražské O2 areně. Buffalo Sabres a Tampa Bay Lightning odehrají dva regulérní zápasy sezóny v pátek 8. listopadu a v sobotu 9. listopadu ve švédském Stockholmu, oba zápasy se odehrají v hale Ericsson Globe.

Flyers a Blackhawks se budou na pražský zápas připravovat v tréninkových kempech ve Švýcarsku a Německu, a každý z týmů odehraje v rámci NHL Global Series Challenge ™ 2019 exhibiční zápas.

Vstupenky na NHL Global Series ™ 2019 a NHL Global Series Challenge 2019 budou v prodeji pro veřejnost od středy 27. března. Vstupenky na zápas v Lausanne budou v prodeji od 10. dubna 2019. Fanoušci budou mít šanci se registrovat na předprodej na NHL Inside the Crease.

V roce 2019 se uskuteční v pořadí třetí ročník NHL Global Series™ a půjde o osmou sezónu od doby, kdy NHL odcestovala do Evropy k pravidelným zápasům. Tato utkání  jsou odměnou pro zástupy věrných evropských fanoušků, kteří si naživo vychutnají  hokejové zápasy NHL dostupné prostřednictvím mezinárodních vysílacích partnerů a NHL.TV ™. Hokejoví fanoušci z celého světa se angažují na mnoha platformách sociálních médií NHL a na NHL.com v osmi jazycích a zažijí vzrušující a nezapomenutelnou atmosféru za účasti některých z největších hvězd NHL.

Tři zápasy příštího podzimu budou 26., 27. a 28. regulérním zápasem NHL, které se hrají v Evropě.

Zápas mezi Chicagem a Philadelphií bude pátým zápasem NHL, který se odehraje v České republice a opět v pražské O2 areně.  Dvě utkání mezi Buffalem a Tampou Bay budou 12. a 13. regulérním sezónním zápasem NHL pravidelně hraným ve Švédsku a 11. a 12. zápasem v Ericsson Globe ve Stockholmu.

Před zápasem Chicago - Philadelphia, který zahájí letošní sezónu, absolvují Blackhawks a Flyers své přípravné kempy v Evropě, přičemž každý z týmů odehraje exhibiční zápas v rámci NHL Global Series Challenge™ 2019. Blackhawks se v neděli 29. září v berlínské Mercedes-Benz Aréně utkají s Eisbären Berlin. Flyers navštíví švýcarské Lausanne a v pondělí 30. září v Vaudoise aréně odehrají exhibici proti Lausanne HC.

NHL Global Series a NHL Global Series Challenge jsou v letošním ročníku podporovány společností Live Nation a oficiálními partnery Adidas, NOCCO, SAP a Upper Deck. Partnery zápasu NHL Global Series 2019 v České republice mezi Blackhawks a Flyers budou Replay a Tesla Batteries, zápas bude vysílán místně na kanálu Nova Sport ve 20:00 hodin SEČ.

Hankook a Expressen budou partnery zápasů NHL Global Series 2019 ve Švédsku mezi Sabres a Lightning, přičemž oba zápasy budou vysílat místně Viasat a Viaplay (8. listopadu ve 20:00 SEČ a 9. listopadu v 19:00 SEČ).

Zápas NHL Global Series Challenge 2019 v Německu mezi Chicagem a Eisbären Berlin (29. září) bude vysílán místně v 19:30 SEČ. Více informací ohledně přenosu bude oznámeno později. Zápas NHL Global Series Challenge 2019 ve Švýcarsku mezi Philadelphií a Lausanne HC (30. září) bude vysílán místně Teleclubem ve 20:00 SEČ.

NHL je globální liga a více než 25 procent hráčů, kteří nastoupili v letošní sezóně, se narodilo mimo Severní Ameriku. Všechny čtyři kluby mají na svých seznamech celou řadu mezinárodních hvězd, včetně několika rodáků a státních příslušníků zemí, které série navštíví. V Německu a v České republice nastoupí na podzim za Blackhawks Dominik Kahun, německý státní příslušník narozený v České republice. David Kampf z Blackhawks spolu s Jakubem Voráčkem a Radkem Gudasem z Flyers budou hrát před českým publikem ve své vlasti. V domovském Švédsku se v listopadu představí Rasmus Dahlin, Johan Larsson, Alexander Nylander, Lawrence Pilut a Linus Ullmark ze Sabres, společně s Victorem Hedmanem a Antonem Stralmanem z Lightning.

Chicago, Buffalo a Tampa Bay již v Evropě odehráli regulérní zápasy, zatímco Philadelphia bude v letošní sezoně debutovat. Blackhawks odehráli zápasy proti týmu Florida Panthers v NHL Premiere 2009 v Helsinkách. Během NHL Premiere 2011 porazili Sabres tým Anaheim Ducks v Helsinkách 4:1, stejně jako Los Angeles Kings 4:2 v Berlíně. Tým Tampa Bay přijel v roce 2008 do Prahy na NHL Premiere 2008, kde dvakrát prohrál s New York Rangers, pokaždé 1:2.

Vstupenky na všechny zápasy NHL Global Series ™ 2019 a NHL Global Series Challenge 2019 budou v prodeji od středy 27. března. Vstupenky na zápas v Lausanne budou v prodeji od 10. dubna 2019. Vstupenky budou prodávány dle principu „kdo dřív přijde, je dříve na řadě“ až do vyprodání zásob. 

 

• Vstupenky na zápas NHL Global Series ™ Challenge mezi Chicago Blackhawks a Eisbären Berlin, který se odehraje 29. září v berlínské Mercedes-Benz Areně, budou v prodeji od středy 27. března na www.eisbaeren.de/NHLhttp://www.livenation.de/. Fanoušci, kteří mají zájem o VIP balíčky na zápas NHL Global Series Challenge ™ v Berlíně, budou mít možnost je zakoupit na www.eisbaeren.de/NHL.

• Vstupenky na zápas NHL Global Series ™ Challenge mezi Philadelphia Flyers a Lausanne HC, který se odehraje 30. září ve Vaudoise aréně v Lausanne ve Švýcarsku, budou v prodeji od 10. dubna 9:00 hodin  na www.ticketcorner.ch. Fanoušci, kteří mají zájem o VIP balíčky na zápas NHL Global Series Challenge ™ v Lausanne, je budou mít možnost zakoupit na www.ticketcorner.ch.

• Vstupenky na zápas NHL Global Series™ mezi Philadelphia Flyers a Chicago Blackhawks, který se odehraje 4. října v pražské O2 areně, budou v prodeji od středy 27. března od 9:00 hodin na www.ticketportal.cz.  Fanoušci, kteří mají zájem o VIP balíčky na zápas NHL Global Series ™ v Praze, je budou mít možnost zakoupit na www.ticketportal.cz .

• Vstupenky na zápasy NHL Global Series ™ mezi Buffalo Sabres a Tampa Bay Lightning, které se uskuteční v Ericsson Globe ve Stockholmu ve Švédsku, budou v prodeji od středy 27. března na www.livenation.se. Fanoušci, kteří mají zájem o VIP balíčky na tyto zápasy NHL Global Series ™ ve Stockholmu, je budou mít možnost zakoupit na www.livenation.se.

Více informací o NHL Global Series ™ 2019 bude oznámeno později. Oficiálním zdrojem informací pro všechny nejnovější zprávy a informace o NHL Global Series ™ 2019 a také další materiály z prostředí NHL jsou stránky NHL.com/sv, NHL.com/cs a NHL.com/de.


Staňte se členem klubu Svět kultury a zábavy a budete moci využívat výhod všech našich projektů:

každý den soutěže o vstupenky na koncerty, festivaly, o hodnotné ceny atd.

vstupenky na různé kulturní akce za nejnižší cenu

nejaktuálnější filmový program, připravované filmové premiéry, trailery

široká nabídka velkoformátových plakátů zdarma

kulturní přehled... Když se chcete jít bavit

Vaše přihlašovací údaje Vám budou platit pro všechny výše uvedené weby | REGISTRACE

oficiální partneři FANonline.cz

Právě teď má FANonline.cz 15 aktivních čtenářů.