DALŠÍ AKCE

VYBRAT DLE DATA

VYBRAT AKCI

CHICAGO BLACKHAWKS - PHILADELPHIA FLYERS

04. 10. 2019 » další informace

BLACKHAWKS, FLYERS, SABRES A LIGHTNING JSOU HLAVNÍMI ÚČASTNÍKY NHL GLOBAL SERIES ™ 2019. PHILADELPHIA FLYERS A CHICAGO BLACKHAWKS ODSTARTUJÍ SEZÓNU 4. ŘÍJNA 2019 V PRAZE.
 

Buffalo Sabres a Tampa Bay Lightning proti sobě nastoupí v rámci dvou zápasů ve Stockholmu 8. a 9. listopadu 2019.

V rámci NHL Global Series Challenge™ 2019 se představí Chicago Blackhawks proti Eisbären Berlin 29. září v Berlíně a Philadelphia Flyers proti Lausanne HC 30. září ve švýcarském Lausanne.

Vstupenky na všechny zápasy budou v prodeji od středy 27. března 2019.
Vstupenky na zápas v Lausanne budou v prodeji od 10. dubna 2019.

NEW YORK/TORONTO/PRAHA (21. března 2019) – National Hockey League (NHL®) a National Hockey League Players’ Association (NHLPA) ve spolupráci se společností Live Nation oznámili, že se týmy Buffalo Sabres, Chicago Blackhawks, Philadelphia Flyers a Tampa Bay Lightning zúčastní NHL Global Series ™2019.

Chicago Blackhawks a Philadelphia Flyers proti sobě nastoupí v úvodním zápase sezóny 2019/20 v České republice v pátek 4. října v pražské O2 areně. Buffalo Sabres a Tampa Bay Lightning odehrají dva regulérní zápasy sezóny v pátek 8. listopadu a v sobotu 9. listopadu ve švédském Stockholmu, oba zápasy se odehrají v hale Ericsson Globe.

Flyers a Blackhawks se budou na pražský zápas připravovat v tréninkových kempech ve Švýcarsku a Německu, a každý z týmů odehraje v rámci NHL Global Series Challenge ™ 2019 exhibiční zápas.

Vstupenky na NHL Global Series ™ 2019 a NHL Global Series Challenge 2019 budou v prodeji pro veřejnost od středy 27. března. Vstupenky na zápas v Lausanne budou v prodeji od 10. dubna 2019. Fanoušci budou mít šanci se registrovat na předprodej na NHL Inside the Crease.

V roce 2019 se uskuteční v pořadí třetí ročník NHL Global Series™ a půjde o osmou sezónu od doby, kdy NHL odcestovala do Evropy k pravidelným zápasům. Tato utkání  jsou odměnou pro zástupy věrných evropských fanoušků, kteří si naživo vychutnají  hokejové zápasy NHL dostupné prostřednictvím mezinárodních vysílacích partnerů a NHL.TV ™. Hokejoví fanoušci z celého světa se angažují na mnoha platformách sociálních médií NHL a na NHL.com v osmi jazycích a zažijí vzrušující a nezapomenutelnou atmosféru za účasti některých z největších hvězd NHL.

Tři zápasy příštího podzimu budou 26., 27. a 28. regulérním zápasem NHL, které se hrají v Evropě.

Zápas mezi Chicagem a Philadelphií bude pátým zápasem NHL, který se odehraje v České republice a opět v pražské O2 areně.  Dvě utkání mezi Buffalem a Tampou Bay budou 12. a 13. regulérním sezónním zápasem NHL pravidelně hraným ve Švédsku a 11. a 12. zápasem v Ericsson Globe ve Stockholmu.

Před zápasem Chicago - Philadelphia, který zahájí letošní sezónu, absolvují Blackhawks a Flyers své přípravné kempy v Evropě, přičemž každý z týmů odehraje exhibiční zápas v rámci NHL Global Series Challenge™ 2019. Blackhawks se v neděli 29. září v berlínské Mercedes-Benz Aréně utkají s Eisbären Berlin. Flyers navštíví švýcarské Lausanne a v pondělí 30. září v Vaudoise aréně odehrají exhibici proti Lausanne HC.

NHL Global Series a NHL Global Series Challenge jsou v letošním ročníku podporovány společností Live Nation a oficiálními partnery Adidas, NOCCO, SAP a Upper Deck. Partnery zápasu NHL Global Series 2019 v České republice mezi Blackhawks a Flyers budou Replay a Tesla Batteries, zápas bude vysílán místně na kanálu Nova Sport ve 20:00 hodin SEČ.

Hankook a Expressen budou partnery zápasů NHL Global Series 2019 ve Švédsku mezi Sabres a Lightning, přičemž oba zápasy budou vysílat místně Viasat a Viaplay (8. listopadu ve 20:00 SEČ a 9. listopadu v 19:00 SEČ).

Zápas NHL Global Series Challenge 2019 v Německu mezi Chicagem a Eisbären Berlin (29. září) bude vysílán místně v 19:30 SEČ. Více informací ohledně přenosu bude oznámeno později. Zápas NHL Global Series Challenge 2019 ve Švýcarsku mezi Philadelphií a Lausanne HC (30. září) bude vysílán místně Teleclubem ve 20:00 SEČ.

NHL je globální liga a více než 25 procent hráčů, kteří nastoupili v letošní sezóně, se narodilo mimo Severní Ameriku. Všechny čtyři kluby mají na svých seznamech celou řadu mezinárodních hvězd, včetně několika rodáků a státních příslušníků zemí, které série navštíví. V Německu a v České republice nastoupí na podzim za Blackhawks Dominik Kahun, německý státní příslušník narozený v České republice. David Kampf z Blackhawks spolu s Jakubem Voráčkem a Radkem Gudasem z Flyers budou hrát před českým publikem ve své vlasti. V domovském Švédsku se v listopadu představí Rasmus Dahlin, Johan Larsson, Alexander Nylander, Lawrence Pilut a Linus Ullmark ze Sabres, společně s Victorem Hedmanem a Antonem Stralmanem z Lightning.

Chicago, Buffalo a Tampa Bay již v Evropě odehráli regulérní zápasy, zatímco Philadelphia bude v letošní sezoně debutovat. Blackhawks odehráli zápasy proti týmu Florida Panthers v NHL Premiere 2009 v Helsinkách. Během NHL Premiere 2011 porazili Sabres tým Anaheim Ducks v Helsinkách 4:1, stejně jako Los Angeles Kings 4:2 v Berlíně. Tým Tampa Bay přijel v roce 2008 do Prahy na NHL Premiere 2008, kde dvakrát prohrál s New York Rangers, pokaždé 1:2.

Vstupenky na všechny zápasy NHL Global Series ™ 2019 a NHL Global Series Challenge 2019 budou v prodeji od středy 27. března. Vstupenky na zápas v Lausanne budou v prodeji od 10. dubna 2019. Vstupenky budou prodávány dle principu „kdo dřív přijde, je dříve na řadě“ až do vyprodání zásob. 

 

• Vstupenky na zápas NHL Global Series ™ Challenge mezi Chicago Blackhawks a Eisbären Berlin, který se odehraje 29. září v berlínské Mercedes-Benz Areně, budou v prodeji od středy 27. března na www.eisbaeren.de/NHLhttp://www.livenation.de/. Fanoušci, kteří mají zájem o VIP balíčky na zápas NHL Global Series Challenge ™ v Berlíně, budou mít možnost je zakoupit na www.eisbaeren.de/NHL.

• Vstupenky na zápas NHL Global Series ™ Challenge mezi Philadelphia Flyers a Lausanne HC, který se odehraje 30. září ve Vaudoise aréně v Lausanne ve Švýcarsku, budou v prodeji od 10. dubna 9:00 hodin  na www.ticketcorner.ch. Fanoušci, kteří mají zájem o VIP balíčky na zápas NHL Global Series Challenge ™ v Lausanne, je budou mít možnost zakoupit na www.ticketcorner.ch.

• Vstupenky na zápas NHL Global Series™ mezi Philadelphia Flyers a Chicago Blackhawks, který se odehraje 4. října v pražské O2 areně, budou v prodeji od středy 27. března od 9:00 hodin na www.ticketportal.cz.  Fanoušci, kteří mají zájem o VIP balíčky na zápas NHL Global Series ™ v Praze, je budou mít možnost zakoupit na www.ticketportal.cz .

• Vstupenky na zápasy NHL Global Series ™ mezi Buffalo Sabres a Tampa Bay Lightning, které se uskuteční v Ericsson Globe ve Stockholmu ve Švédsku, budou v prodeji od středy 27. března na www.livenation.se. Fanoušci, kteří mají zájem o VIP balíčky na tyto zápasy NHL Global Series ™ ve Stockholmu, je budou mít možnost zakoupit na www.livenation.se.

Více informací o NHL Global Series ™ 2019 bude oznámeno později. Oficiálním zdrojem informací pro všechny nejnovější zprávy a informace o NHL Global Series ™ 2019 a také další materiály z prostředí NHL jsou stránky NHL.com/sv, NHL.com/cs a NHL.com/de.Staňte se členem klubu Svět kultury a zábavy a budete moci využívat výhod všech našich projektů:

každý den soutěže o vstupenky na koncerty, festivaly, o hodnotné ceny atd.

nejaktuálnější filmový program, připravované filmové premiéry, trailery

Poradíme, kam s dětmi za zábavou!

kulturní přehled... Když se chcete jít bavit

Vaše přihlašovací údaje Vám budou platit pro všechny výše uvedené weby | REGISTRACE

Právě teď má FANonline.cz 43 aktivních čtenářů.