DALŠÍ AKCE

VYBRAT DLE DATA

VYBRAT AKCI

ČESKÉ SRDCE

30. 09. 2019 » další informace

Domácí legenda keltského rocku České srdce u nás v klubu oslaví své úctyhodné 30. výročí, a to symbolicky v pondělí 30. září. Představí během něj nejen nový videoklip, ale i řadu speciálních hostů.
 
České srdce existuje 30 let a za dobu svého působení odehrálo spousty koncertů. Kapela spolupracovala například i s legendou keltské hudby Alanem Stivellem a v zahraničí odehrála 250 koncertů, hlavně ve francouzské Bretani, kde v roce 1991 dostala i cenu za originalitu „Special Prix 91“.
 
V ČR vystupovalo České srdce vedle hostování s Alanem Stivellem i jako předkapela Jethro Tull nebo Nazareth. Mezi nejznámější písně patří Srdce z Avalonu nebo Bosou nohou žárem, kde se skupinou hostovala Lucie Bílá. Skladba měla přes 200 tisíc rotací v českých rádiích.
 
V současné době skupina natáčí novou verzi písně Srdce z Avalonu, na které spolupracoval Derek Nakamoto, producent a aranžér, který žije v Los Angeles a spolupracoval třeba s Michaelem Jacksonem, Whitney Houston, Michaelem Boltonem, Janet Jackson, New Order a dalšími.
 Staňte se členem klubu Svět kultury a zábavy a budete moci využívat výhod všech našich projektů:

každý den soutěže o vstupenky na koncerty, festivaly, o hodnotné ceny atd.

nejaktuálnější filmový program, připravované filmové premiéry, trailery

Poradíme, kam s dětmi za zábavou!

kulturní přehled... Když se chcete jít bavit

Vaše přihlašovací údaje Vám budou platit pro všechny výše uvedené weby | REGISTRACE

Právě teď má FANonline.cz 51 aktivních čtenářů.